Garanti ve İade

İade şartları:

Ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Ürünü iade etmek istediğinizde internet sitemiz üzerinden müşteri temsilcimize veya info@cigold.com.tr adresine bilgi vermeniz gerekmektedir. İade süreci teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade etmek durumundasınız. İade süreci içerisinde ürünü gönderirken zarar görmemesi açısından ürünü faturası, orijinal paketi ve sertifikası ile size ürünü teslim eden kargo firması ile gönderiniz. Ürün iadesinde ürüne ait tüm materyallerle birlikte ve faturası olacak şekilde ve zarar görmeyecek şekilde gönderimini sağlayınız.

Ürünü iade için kargo firmasına verdim. Ne kadar süre içerisinde ödemiş olduğum tutarı alabilirim?

Ürün bizim elimize ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Kullanılan ürünler için iade işlemi yapılmamaktadır ve gerekli görüldüğünde servislerimize gönderilerek kullanılma testleri yapılır. Belirtmiş olduğumuz şartlara ürün uygun ise iade süreci başlar. Sizlere iade süreci başladığında bizlere vermiş olduğunuz email yoluyla ve cep telefon numaralarınıza mesaj yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. Ürün iadesi gerçekleştiğinde 3 gün içerisinde kredi kartı ile ürün alımı yaptıysanız kredi kartı hesabınıza, havale/EFT yoluyla alım yaptıysanız banka hesabınıza para iadesi yapılır.

Sipariş ettiğim ürün kullanırken problem çıktı ne yapmalıyım?

www.cigold.com.tr ‘den almış olduğunuz ürünler garantilidir ve belirli garanti süreleri vardır. Üründe problem olduğu durumlarda internet sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri yönlendirecektir veya irtibat numaralarından bizlere ulaşarak problemi bildirebilirsiniz.

Kargo sırasında ürün alırken uygulanacak işlemler

Ürün kutularının veya ambalajlarının hasarlı yada eksik olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. cigold.com.tr müşteri temsilcisine durumu bildiriniz. Gerekli incelemelerle birlikte siparişiniz en kısa zamanda size ulaşılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek problem durumlarında kargo firması sorumlu değildir, ürün garanti kapsamı dışına çıkar ve iade işlemi gerçekleşmez.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır